Telefon kontaktowy +48 796 752 386
Godziny Pracy Pon - Sob 8:00- 17:00

Monitoring przedszkola

Monitoring przedszkola

Główne zalety

W przedszkolu mamy do czynienia ze znacznie mniejszym obszarem do monitorowania niż np. w szkole. Ponadto w przedszkolu mamy mniejszą ilością zagrożeń.

Niszczenie rzeczy wynika w tym wypadku raczej z objawiających się symptomów niewłaściwego zachowania niż umyślnych aktów wandalizmu.  Właśnie dlatego montaż monitoringu w przedszkolu jest niezwykle pomocny w walce z nieprawidłowym zachowaniem dziecka już na wczesnym etapie jego rozwoju.

Nikomu nie trzeba udowadniać, że to najmłodsze dzieci z racji wieku wymagają stałej,  24 godzinnej opieki na dobę.To o nie  boimy się najbardziej. Są delikatnie, niesamodzielne dlatego pilnujemy ich na każdym kroku, jesteśmy zawsze w pobliżu do momentu, w którym pójdą do przedszkola. Wtedy wkraczają po raz pierwszy na drogę przygotowywującą ich do rozpoczęcia edukacji w szkole.

Zanim jednak, to nastąpi muszą nauczyć się podstaw takich jak alfabet czy współpraca i nawiązywanie dobrych relacji z rówieśnikami.

Dzieci mimo stałej opieki pań przedszkolanek, sa narażone na występowanie groźnych incydentów. W przypadku tak młodych dzieci, zdarzają się przypadki samowolnych wycieczek, różnego rodzaju wypadków. urazów na placach zabaw a nawet przypadków porwań dzieci.  Monitoring przedszkola to jedna z najskuteczniejszych metod zapewniających bezpieczeństwo przedszkolakom oraz spokój i poczucie pewności rodzicom.

Stały monitoring budynku

Za pomocą zainstalowanego okamerowania możliwe jest doglądanie bezpieczeństwa dzieci 24h/7

Zaufanie i spokój rodziców

Instalacja kamer zachęca rodziców do pozostawienia w niej dzieci

Zwiększone bezpieczeństwo dzieci

Dzięki kamerom zwiększa się bezpieczeństwo dzieci

Wgląd w aktywność dzieci

Dzięki kamerom można wychwycić wcześnie nieprawidłowe wzorce zachowań dzieci

Co monitorować w przedszkolu?

Przede wszystkim należy mieć podgląd na każde możliwe wejście na teren budynku. Warto skorzystać z wysokiej jakości sprzętu,zainstalować monitoring pozwalający bez problemu zidentyfikować osoby, które wchodzą na teren przedszkola.

Kamery warto zainstalować wszędzie, gdzie mają dostęp dzieci. Z jednej strony zwiększy to prestiż placówki z drugiej zapewni większe bezpieczeństwo dla dzieci oraz poczucie pewności dla rodziców.

Przykładowy plan rozmieszczenia kamer

Zostaw nam wiadomość lub numer telefonu
Nasz ekspert skontaktuje się z tobą!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.


informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.