Telefon kontaktowy +48 796 752 386
Godziny Pracy Pon - Sob 8:00- 17:00

O nas

Naszą pasją jest Twoje bezpieczeństwo!

Jesteśmy grupą ludzi, która z pasji stworzyła coś więcej. Projekt, który prócz rozwijania osobistych aspiracji dawał bliskim bezpieczeństwo. Dzięki doświadczeniu budowanemu od 2006 roku, przerodził się w firmę, która teraz może zapewnić to również Tobie, Twojej rodzinie lub firmie.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie

My również posiadamy rodzinę,dom i firmę, o którą dbamy jak tylko możemy. Nasz projekt właśnie od nich się zaczął, dzięki czemu nauczyliśmy się dbać o każdy szczegół! W połączeniu z pasją oraz doświadczeniem na przestrzeni wielu lat, przekonaliśmy się,że dobry sprzęt to nie wszystko.

Czym się zajmujemy ?

Oferujemy kompleksowy montaż kamer, systemy alarmowe oraz budowę profesjonalnych systemów telewizji przemysłowej czyli monitoring wizyjny dla domu i firmy. Dostarczamy również rozwiązania w zakresie automatyki m.in. automatyka wjazdu czy automatyka budynków.

Kim jesteśmy?

JON DOE

nie za długi i nie za szczegółowy opis postaci, które będą tu zaprezentowane ze zdjęcia i z tego właśnie opisu, który należy zastąpić właściwym zamiast tego upychacza

JON DOE

nie za długi i nie za szczegółowy opis postaci, które będą tu zaprezentowane ze zdjęcia i z tego właśnie opisu, który należy zastąpić właściwym zamiast tego upychacza

WSPÓŁPRACA Z NAMI JEST PROSTA!

Z doświadczenia wiemy,że komunikacja podczas całego procesu jest ważnym elementem dla Ciebie, dlatego staramy się zawsze działać zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Bez względu na rodzaj usługi, czy jest to montaż monitoringu, systemów alarmowych czy automatyka budynków, sposób działania w każdym wypadku mamy taki sam.

Najpierw się z nami kontaktujesz w jeden z poniższych sposobów:

zadzwon-do-nas

Dzwonisz do nas

napisz do nas

Piszesz do nas e-mail

wypelnij-formularz

Wypełniasz formularz na stronie kontaktowej

zostaw-swoj-numer

Pozostawiasz numer, a my oddzwaniamy

Zbieramy wszystkie otrzymane od Ciebie dane

Analizujemy dane

analiza-danych

Przedstawiamy Ci rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb

idealne-dla-ciebie-rozwiazanie

Jedziemy do Ciebie i wdrażamy opracowany system!

Jedziemy i wdrażamy

Śpisz spokojnie!

spisz-spokojnie-z-on-vision