Telefon kontaktowy +48 796 752 386
Godziny Pracy Pon - Sob 8:00- 17:00

Systemy alarmowe

PORZĄDNY ALARM PRZECIWWŁAMANIOWY UCHRONI CIĘ PRZED UTRATĄ MAJĄTKU

Systemy alarmowe to skuteczna broń, która nie tylko informuje gdy na terenie naszego dobytku znajduje się intruz ale również pomaga zwiększyć bezpieczeństwo naszego dobytku. Jak to się dzieje?

Jak to się dzieje?

Większość rabusiów zanim dokona włamania, sprawdza jakie warunki oraz otoczenie panują wokół lokalu, który jest ich celem. Nawet gdy włamanie jest spontaniczną decyzją złodzieja, może on wciąż zrezygnować odstraszony szczekaniem psów, hałasem sąsiadów, oświetleniem a przede wszystkim, jeżeli w domu zamontowano monitoring lub systemy alarmowe. Aż 83% włamywaczy przed dokonaniem włamania sprawdza czy w lokalu zamontowano alarm, z czego ponad połowa (aż 60%) rezygnuje z włamanie w momencie spostrzeżenia zamontowanego zabezpieczenia.

Często zdarzają się również sytuacje, w której obecność alarmu zostaje wykryta przez przestępcę w trakcie włamania. Ponad połowę z nich to odstrasza i wycofują się, 31% kontynuuje włamanie po wykryciu alarmu w zależności od pozostałych zabezpieczeń, a tylko 13% nie przejmuje się zamontowanym alarmem.

systemy alarmowe

Włamanie pod wpływem impulsu a systemy alarmowe

Złodzieje często decydują się na włamanie pod wpływem impulsu (41%). U większości z nich ten impuls spowodowany jest, dostrzeżoną okazją na łatwy zarobek. Często jest to spowodowane chwilową nieobecnością domowników, którzy wyszli do pracy, sklepu lub po prostu pozostawienie otwartego okna.

Warto zatem zainwestować w profesjonalne systemy alarmowe, zanim będzie za późno! Złodzieje wykorzystują naszą nieuwagę i w ciągu kilku minut potrafią narobić nam sporo problemów.

Systemy alarmowe – Jak wygląda podstawowy zestaw?

Podstawowy system składa się z :

  • Centrali alarmowej
  • Czujek ( ruchu , magnetycznych )
  • Manipulatora
  • Syreny alarmowej
systemy alarmowe
centralka
Najnowocześniejsze metody zabezpieczeń

Najnowocześniejszą metodą zabezpieczenia domu jest System Sygnalizacji Włamania i Napadu. SSWiN jest to zespół urządzeń służących do wykrywania i sygnalizowania wejścia bądź jego próby przez osoby trzecie na teren obiektu. W momencie wykrycia ruchu instalacja alarmowa generuje sygnał dźwiękowy i świetlny. Sygnał dociera również do najbliższego patrolu Państwa firmy ochroniarskiej a Państwo zostają powiadomieni poprzez wybrany system kontaktu ( SMS, email, telefon).

Systemy wyceniamy indywidualnie w zależności od powierzchni i zastosowanego sprzętu.

System alarmowy nie zawsze wiąże się z rozprowadzaniem przewodów po lokalu. Dostępne są też rozwiązania bezprzewodowe które również posiadamy w ofercie i z powodzeniem montujemy u naszych klientów.

Pomożemy ci

Nasi specjaliści dzięki połączeniu pasji z dużym doświadczeniem, są ekspertami w dziedzinie zabezpieczeń. Pomogą Ci zaplanować system alarmowy tak aby spełniał najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Skontaktuj się z nami

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, analizujemy plan budynku, możliwe zagrożenia oraz najefektywniejsze rozwiązania tak aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa i wydajności montowanego systemu alarmowego. Bez względu na to czy chcesz zabezpieczyć sklep, dom czy biuro – będziesz spał spokojnie wiedząc, że został on odpowiednio zabezpieczony.

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci się zabezpieczyć przed kradzieżą oraz intruzami!

Zostaw nam wiadomość lub numer telefonu
Nasz ekspert skontaktuje się z tobą!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.


informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.


A może interesuje cię również monitoring firmy albo monitoring domu? Nasi eksperci pomogą Ci również w tym!