Telefon kontaktowy +48 796 752 386
Godziny Pracy Pon - Sob 8:00- 17:00

Automatyzacja Kontroli Wjazdu

SYSTEM ON EYES

Szlabany automatyczne to coś co raz na zawsze rozwiąże problem z parkingami w Państwa firmie. Jest to idealne rozwiązanie w dobie rosnącej liczby samochodów oraz praktycznego braku miejsc parkingowych.  W odpowiedzi na ten problem postanowiliśmy stworzyć System on EYES, czyli nowatorskie podejście do kontroli wjazdu w oparciu o technologie ANPR oraz oprogramowanie wspomagające, które pozwala pozbyć się problemu na osiedlu czy w firmie.

szlabany automatyczne -Przykład montażu kamery \

Zasada działania:

Pracownicy , mieszkańcy podają numery rejestracyjne swoich samochodów które zostają zapisane w bazie danych. System podczas pozjeżdżania do rogatki analizuje i rozpoznaje tablice rejestracyjne kolor samochodu oraz markę pojazdu. Jeżeli pojazd znajduje się na liście następuje pod nieniesienie rogatki. Jeżeli Pracownik ma umówioną wizytę z klientem wysyła SMS na numer telefonu systemu i treści wpisuje numer rej. Klienta. Dzięki temu system wprowadza dane do rogatki i czasowo zezwala na wjazd. ( Czas do ustalenia z klientem )

szlabany automatyczne - Odczytywanie tablic rejestracyjnych z technologią ANPR

Szlabany automatyczne zbudowane są z :

– Monitoring IP,  zamontowany w miejscu umożliwiającym kontrolę wjazdu

– Szlaban Rogatka Brama garażowa etc.

– Okablowanie nie widoczne gołym okiem dla użytkownika

– Profesjonalne oprogramowanie dla Użytkownika ( Pracownik Biura, właściciel ochrona )

Zalety Automatyzacji kontroli wjazdu :

DUŻA PRZEPUSTOWOŚĆ – system obsługujący wjazdy posiada bardzo dużą przepustowość, pozwalając na monitorowanie do 10.000 pojazdów

BEZPIECZEŃSTWO – Szlabany automatyczne pracują 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, gdyby jednak wystąpił problem techniczny wystarczy zadzwonić z telefonu zapisanego w bazie danych a rogatka otworzy się po kilku sekundach. Jest to jedno z zabezpieczeń pozwalających uniknąć blokady rogatki w przypadku krytycznych awarii.

OBSŁUGA SYTUACJI AWARYJNYCH – W bazie systemu na sztywno są wpisane dane wszystkich okolicznych karetek pogotowia, straży pożarnej oraz policji. W razie zagrożenia życia mieszkanców nie ma problemu z poodnoszeniem rogatek.

OSZCZĘDNOŚĆ – Koszt budowy nie różni się bardzo od budowy markowego szlabanu i dystrybucji kart po użytkownikach.

ELASTYCZNOŚĆ – W razie wystąpienia problemów z łącznością bądź energią w sieci. Barierę można podnieść ręcznie.

KONTROLA – Wjazd i wyjazd jest monitorowany non stop, dzięki czemu możemy z łatwością kontrolować jego obecny stan. (Pozycję – na parkingu lub poza nim)

UZUPEŁNIENIE – Automatyzacja kontroli wjazdu uzupełnia monitoring firmy oraz systemy alarmowe.